Культурне життя  |  15.08.18  |  середа
 

То чого ж хочуть чоловіки?

Спершу "Мисливці за привидами", далі вісімка "Оушена", тепер ми маємо "Чого прагнуть чоловіки".

Римейк вже класичної комедії з Мелом Гібсоном "Чого хочуть чоловіки" являтиме собою перевернутий гендерний варіант оригніального фільму. Тара Хенсон приміряє на себе головну роль. Парамаунт Пікчерз напевне знає, чого хочуть чоловіки. Останні напевне хочуть швидше побачити романтичну комедію із Тарою Хеснон...

Адам Шенкман зрежисував "Чого хочуть чоловіки". Оригінальний фільм був одним з останніх успішних хітів із прославленим актором.

У комедії, за однією шовіністичною екзекуцією, герой здобуває силу чути, про що думають усі жінки на планеті. Використовуючи нову здібність, чоловік дізнається усе про свою начальницю. Та згодом холостяк відчуває провину через власні хитрощі та, звісно ж, врешті закохується.
У римейку Тара грає роль Елі Девіс. Остання, успішний спортивний агент, яка відчайдушно конкурує із колегами-чоловіками. Коли ж вона втрачає довгоочуване підвищення, то задається питанням, а що ще потрібно, щоб досягти успіху у світі чоловіків? Аж поки не стає здатною чути думки чоловіків.

Якого галасу набуде "Чого хочуть чоловіки" у медіа-просторі стане відомо згодом.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах