Культурне життя  |  15.08.18  |  середа
 

Тарантіно знайшов свого Брюса Лі

Більшість не здогадується про те, що Брюс Лі зіграв ключову роль у вбивстві Шерон Тейт, яким керувало угруповування Чарлі Менсона.

Саме таку маловідому історію Квентін Тарантіно має намір перенести на великий екран у новому фільмі "Одного разу в Голівуді".

Майку Мо дісталася омріяна роль. Він частенько віддає данину Брюсові Лі у соціальних мережах, а тепер і сам перевтілиться у майстра бойових мистецтв. Його роль не розкривалася до минулого місяця, аж поки Sony офіційно не зазначила його, як одного з учасників акторської команди.

Коли ж новина стала відомою загалу, чимало фанів Квентіна Тарантіно були збиті з пантелику. Та залучення Лі як кіноперсонажа можливо простежити завдяки сонцезахисним окулярам. Коли тіло вбитого було виявлено влітку 1969-го, люди ще не знали про Мейсона та його послідовників, які готувалися до расової війни.

Того літа Поланскі тренувався з Брюсом Лі, саме тоді Брюс намагався увірватися у світ кіно. Також він тренував саму Шерон Тейт. Одного разу майстер єдиноборств сказав Поланскі, що загубив свої окуляри. Саме це привернуло увагу Полансі пілся пограбування у його домі, де поліція знайшла пару окулярів.

Як відомо, режисер не притримується історичної достовірності, про що свідчать "Безславні виродки", та як і де метр бере свої історії, залишається невідомим.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах