Культурне життя  |  18.10.19  |  п'ятниця
 

Свято сиру і вина триватиме у Львові три дні

18-20 жовтня у Львові на території Палацу Потоцьких та подвір’ї Палацу мистецтв на вулиці Коперника відбуватиметься найбільший гастрономічний фестиваль осені – Х ювілейне Свято сиру і вина.

Про це повідомили в п’ятницю, 18 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли:

«Фестиваль запрошує найкращих експертів виноробства, власників фермерських господарств, професійних сомельє, аби кожен гість зміг посмакувати вишуканим вином і смачним сиром та провести час у приємній та невимушеній атмосфері. Під час свята діятиме етногастрономічний майданчик зі спеціально розробленим меню та підібраними напоями, відбудуться відкриті лекції про поєднання напоїв та страв».

«Цьогоріч на святі презентують напрям «Дегустації&Лекції», який стане щорічним. Куратором напрямку є Богдан Павлюх – автор та засновник блогу про вино «Wine is Easy», голова львівського осередку «Асоціація Сомельє України», віце-чемпіон конкурсів «Найкращий сомельє України 2017» та «Найкращий сомельє Литви 2019», – поінформували також у міськраді.

«У рамках проекту, щоденно, з 18 до 20 жовтня, найкращі українські сомельє та винороби знайомитимуть із тонкощами й особливостями профільних продуктів фестивалю. На святі вже вдруге пройде Чемпіонат «Велика Давильня Винограду», у рамках якого команди змагатимуться за звання чемпіона з чавлення винограду в діжці», – розповіли також у міськраді.

«Традиційно на третій день свята відбуватиметься День сирника – гостей свята пригощатимуть традиційним львівським десертом. Також будуть простір «Art&Wine», презентація об’єктів із винних корків «CorkArt» та картини вином, музика та книги про вино. Організатори наполегливо нагадують про культуру та відповідальне споживання алкогольних напоїв», – повідомили у міськраді.

Про це повідомляє dailylviv.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах