Культурне життя  |  06.05.18  |  неділя
 

Стала відома трійка фаворитів Євробачення-2018

Букмекери продовжують приймати ставки. ТОП-3 учасників, які можуть перемогти в конкурсі, кардинально змінився після перших репетицій.

Про це повідомляє Eurovisionworld.

Лідирує як і раніше співачка з Ізраїлю Нетта Барзілай з піснею "Toy". А ось два інших учасники з Болгарії та Чехії покинули трійку лідерів після першої репетиції. Тепер їх місця посіли Норвегія та Естонія.

Нагадаємо, що від Норвегії виступатиме співак білоруського походження Олександр Рибак, який у 2009 році вже перемагав на Євробаченні. Зараз він співатиме нову композицію "That's How You Write A Song". Естонію представляє Еліна Нечаєва з піснею "La Forza".

Українського співака Melovin відправили в кінець другої десятки в загальному рейтингу. Втім, букмекери вважають, що в півфіналі він увійде в трійку лідерів.

Нагадаємо, що вчора, 5-го травня, з'явилися фотографії репетиції Melovin на Євробаченні. Після появи знімків у мережі, український співак піднявся в рейтингах букмекерів, які приймають ставки на перемогу в конкурсі. На фотографіях можна побачити, що виступ Melovin вражає ефектами і яскравими елементами шоу.

Як раніше повідомлялося, Melovin показав свій офіційний кліп для Євробачення. 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...