Культурне життя  |  22.04.19  |  понеділок
 

Соломію Крушельницьку вшанують у Чилі

Українці в чужій країні будуть мати куточок власної культури.

У середу, 24 квітня, у приміщенні муніципального театру Сантьяго в Чилі урочисто відкриють меморіальну дошку, присвячену видатній українській оперній співачці Соломії Крушельницькій.

Про це інформує посольство України в Аргентині та Чилі.

«Запрошуємо усіх взяти участь у Церемонії відкриття історичної дошки, присвяченої видатній українській оперній співачці Соломії Крушельницькій, у приміщенні Муніципального театру Сантьяго за участі талановитого баритона Віталія Білого. Соломія Крушельницька відвідала Чилі у далекому 1897 р. Ми хочемо, щоб пам`ять про її успіх на сценах цієї країни жила, а українці б мали куточок власної культури. Це тільки початок, далі – більше сюрпризів!  Захід відбудеться у середу, 24 квітня, у рамках останньої презентації опери «Сила долі», – зазначено в повідомленні.

Ще за життя Соломія Крушельницька здобула визначну славу завдяки своєму незвичайному співу. Вона отримала безліч нагород і відзнак, зокрема звання «Вагнерівська примадонна» ХХ століття. Італійський композитор Джакомо Пуччіні подарував співачці свій портрет із написом «Найпрекраснішій і найчарівнішій Баттерфляй».

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах