Культурне життя  |  19.09.18  |  середа
 

Сьогодні у Львові оброблятимуть від кліщів 7 парків

Після акарацидної обробки не варто гуляти в парках упродовж 3 днів.

Сьогодні, 19 вересня, працівники Обласного комунального підприємства профілактичної дезінфекції проведуть перший етап повторної акарацидної обробки на територіях 7 парків: "Високий замок", "700-річчя Львова", "Замарстинівський", "Снопківський", "Залізна Вода", Знесіння та зеленої зони "Майорівка".

Завтра, 20 вересня, службовці проведуть другий етап акарацидної обробки в таких міських парках: імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, "Личаківський", "Піскові озера", "Горіховий Гай", "Скнилівський" та лісопарку "Погулянка".

Дата проведення може змінюватись відповідно до погодних умов.

Ці заходи вживають для мінімізації випадків укусів кліщами людей, які приходять відпочити в міські парки, та для запобігання можливості виникнення і поширення вірусного кліщового енцефаліту хвороби Лайма на виконання протоколу № 6 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 13 червня 2018 року.

Згідно з проханням департаменту містобудування, львів'ян просять поставитись із розумінням до незручностей, які виникнуть під час і після акарацидного оброблення території міських парків. Також рекомендують не гуляти в парках упродовж 72 годин.

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 888

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах