Культурне життя  |  19.10.18  |  п'ятниця
 

Скоро вийде у продаж інтерактивна книга про Тараса Шевченка

Вона відкриє митця із ще незнаних боків, продемонструє невідомі твори, зверне ще більшу увагу українців на головну його книгу «Кобзар»

У видавництві, яке займалося випуском інтерактивної книги під назвою "Шевченко на кожен день", розповіли, що початок її продажу відбудеться 30 жовтня. Автором і разом тим спонсором став директор видавництва "Фоліо" Александр Красовицкий, який вже багато років розвиває українські видання у своєму рідному місті Харкові.

В анонсі книги йдеться про те, що мета проекту – показати поета з зовсім незвичного боку, Шевченка не ту людину, до якої ми звикли ще з дитячих років, а до того ж зробити настільною книгою українців «Кобзаря» поета.
«Заради цього у друк виде оновлена книга, у якій   будуть ще і відеоролики. Кожен зможе  побачити той чи інший твір або вірш за допомогою сучасної системи QR-кодів. Читатиме їх українська телеведуча і актриса Янина Соколова» - додали працівники видавництва.

У промороликах незвичної книги актриса продекламує серед інших одину з найвідоміших з частин поеми «Катерина»:  "Кохайтеся ж, чорнобриві, Та не з москалями. Бо москалі - чужі люде...", а також Мені однаково, чи буду Я жить в Україні, чи ні..." і "В казематі"

 
 

Коментарі (6) перегляди: 486

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах