Культурне життя  |  22.04.18  |  неділя
 

Режисер розповів про терміни виходу на екрани нового "Аватара"

Відомий Джеймс Кемерон знімає одночасно другу і третю частину фантастичної саги, а також закінчив роботу над сценаріями ще двох серій.

Про це повідомляє Deadline.

Автор фільму "Аватар", що став найкасовішим фільмом в історії американського кінематографа, повідомив, що друга частина вийде на екрани в США 18 грудня 2020 року.

Зараз одночасно із другою йде зйомка третьої частини. Також закінчена робота над сценаріями четвертої і п'ятої серії фантастичної саги.

Також Джеймс Кемерон працює над новим "Термінатором". Нагадаємо, що він був автором перших двох, найпопулярніших фільмів за участю Арнольда Шварценнегера.

Як раніше повідомлялося, з 25-го травня Amazon запускає шестисерійний міні-серіал "Пікнік біля висячої скелі", заснований на однойменній книзі Джоан Ліндсі. Історія розповідає про загадкове зникнення 3-ох школярок і вчительки з коледжу Епплярд на день Святого Валентина в 1900-му році. Подія ця накладе неймовірний вплив на студентів коледжу, сім'ї зниклих дівчат і все містечко, поруч з яким знаходиться Епплярд. Прем'єрний показ серіалу відбувся на Берлінському кінофестивалі і отримав хороші оцінки від критиків.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...