Культурне життя  |  07.11.18  |  середа
 

У Львові проведуть ще один етап ремонту Собору святого Юра

5 листопада, у системі публічних закупівель Prozorro оголосили тендер на проведення третього етапу реконструкції Архикатедрального Собору святого Юра.

Згідно із документацією, Собор святого Юра має отримати оновлені стіни та сходи, новенькі дзвіницю і вікна. Також зазначається, що у Соборі мають відреставрувати металеву огорожу, провести комунікації та встановити громадські вбиральні.

Вартувати ремонт Собору святого Юра буде 8,3 млн гривень. За результатами проведеного аукціону, переможцем стало ТОВ "Підприємство "Турист".

Попередній тендер на відновлення Собору також отримало це підприємство. Навесні цього року компанія закінчила ремонтні роботи: завершила прокладання каналізаційних колекторів із підключенням каналізаційних мереж, облаштувала залізобетонні оглядові тераси: горішнього подвір'я Собору і об'їзну.

"Цього року на реконструкцію Святоюрського комплексу вже витратили загалом близько 9 млн грн. Роботи проводимо у три етапи паралельно. До кінця року завершиться прокладання мощення навколо Собору. Також цього року демонтують старі вбиральні і облаштують нові. Реставрацію стін, сходів, дзвіниці, вікон та металевої огорожі проводитимуть вже наступного року",

- повідомив Олег Пелих, начальник управління капітального будівництва ЛОДА.

Як стверджує Пелих, Собор закінчать реставрувати в 2019 році.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах