Культурне життя  |  25.03.16  |  п'ятниця
 

У травні Львів відсвяткує 760-річчя

В рамках Дня міста, що припадає на 1-7 травня, відбудуться різноманітні фестивалі, мистецькі атракції, конкурси, які проходитимуть під слоганом 760 унікальних історій міста.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради. Зазначається, що будуть задіяні різні локації - центр міста, Парку культури та відпочинку, мікрорайони Левандівка, Рясне, Збоїще. У Шевченківському гаю пройде “Великдень в гаю”, а на площі ринок Обливаний понеділок. Також планується провести святкову ходу з лицарями на конях, Фестиваль писанок, Свято музики.

“Планується, що програма заходів охопить період від 1 травня до 24 серпня. Усі події, які відбуватимуться в цей період у Львові, проходитимуть під слоганом 760 унікальних історій міста”,

- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що також готується окрема спортивна програма, що пройде біля пам’ятника А. Міцкевичу. Крім того, можливо, буде реалізований еко-проект на пл. Старий Ринок. І ведуться переговори щодо виступів театру тіней й танцювальних театрів.

“Оскільки в часі відзначення Дня міста збігається з Великоднем, буде чимало заходів, пов’язаних зі святкуванням Христового Воскресіння. Традиційно, діятиме Великодній ярмарок”,

- розповіли у міській раді.

Детальніше програму заходів можна прочитати тут.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах