Культурне життя  |  19.01.18  |  п'ятниця
 

"Концерт вітань" закрили за порушення авторських прав

Причини закриття найстарішої програми львівського телебачення в офіційному коментарі 19 січня пояснили представники ТРК "Львів".

Як зазначено в повідомленні на Facebook-сторінці компанії, програму "Концерт вітань" закрили, зокрема, через порушення авторських прав виконавців музичних композицій.

"У зв’язку з не укладенням Філією у 2017-му році договору про виплату роялті, використання музичних творів у програмі "Концерт вітань" відбувалося з порушенням вимог ч.1 ст.43 Закону України про авторські та суміжні права",

- пояснили в ТРК "Львів".

Зауважується також, що в НСТУ наразі остаточно не випрацювано механізм роботи з комерційним контентом, до якого належить "Концерт вітань".

"Щоб не порушувати законодавство та принципи Суспільного мовника було прийнято рішення зробити перерву у виробництві програми "Концерт вітань" до з’ясування усіх деталей",

- йдеться в повідомленні.

Крім того, в компанії заперечили інформацію від телеведучого Петра Остапишина про те, що після закриття проекту його авторам доводиться повертати кошти за наперед оплачені замовлення на січень.

"Згідно з офіційними даними відділу бухгалтерського обліку та звітності філії ПАТ НСТУ "Львівська регіональна дирекція", передоплат за "вітальні" послуги у 2018 році на рахунок НСТУ не надходило",

- заявили в ТРК "Львів".

Як зазначили представники компанії, слова Остапишина про те, що програма щомісячно приносила у бюджет підприємства 20-25 тис. грн, також не відповідають дійсності, а дохід для ТРК від цієї програми був значно меншим.

За словами Петра Остапишина, кошти, попередньо сплачені за замовлення, не передавалися в бухгалтерію ТРК, завдяки чому їх тепер буде легше повернути замовникам.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах