Культурне життя  |  14.08.19  |  середа
 

Опера Сан-Франциско скасувала концерт за участю Пласідо Домінго

Опера Сан-Франциско вирішила скасувати концерт за участю співака Пласідо Домінго, якого звинуватили у сексуальних домаганнях.

Про це пише Associated Press.

"Опера Сан-Франциско прихильна до політики боротьби з сексуальними домаганнями і вимагає, щоб всі члени компанії дотримувалися найвищих стандартів професійної поведінки. Опера Сан-Франциско приділяє велику увагу створенню безпечного і надійного середовища", — йдеться в повідомленні.

Виступ мав відбутися 6 жовтня, усім, хто придбав квитки, повернуть гроші.

Раніше Філадельфійський оркестр скасував запрошення на виступ для Домінго.

Напередодні відразу дев’ять жінок — вісім співачок і одна танцівниця — звинуватили 78-річного оперного співака Пласідо Домінго в сексуальних домаганнях.

Жінки заявили, що протягом приблизно 30 років (з кінця 1980-х років) Домінго намагався змусити їх вступити з ним у сексуальні відносини, пропонуючи на заміну ролі, і карав їх професійно, якщо отримував відмову. Лише одна з дев’яти жінок погодилася оприлюднити своє ім’я — це співачка Патриція Вульф, яка виступала з Домінго в Вашингтоні.

Співак відкидає усі звинувачення й стверджує, що всі його "взаємодії й відносини" завжди відбувалися тільки за обопільною згодою.

Опера в Лос-Анджелесі, де Домінго обіймав посаду генерального директора з 2003 року, заявила, що найме зовнішнього адвоката для розслідування звинувачень. 

Пласідо Домінго — один з найвідоміших оперних співаків у світі, Його репертуар охоплює 150 ролей з більш ніж 4000 виставами. Він також взяв участь у "тріо трьох тенорів" з Хосе Кареросом і Лучіано Паваротті.

Про це повідомляє Громадське

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах