Культурне життя  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

Нацрада хоче штрафувати українських артистів за гастролі в РФ

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення навіть розглядає варіанти кримінальної відповідальності для тих, хто проводить гастролі в Росії.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

За словами представника Нацради, він не має законних підстав заборонити телеканалам і радіостанціям транслювати виступи артистів, які виступають в Росії.

"У цій ситуації Національна рада не має жодних важелів впливу на телерадіоорганізації, тому що закон взагалі про це нічого не говорить. У цьому випадку будь-яка дія регулятора на обмеження буде оскаржено в суді, і шанси відстояти позицію, яка може бути зрозуміла з точки зору етичних стандартів, але немає юридичних підстав, рівнозначні нулю",

- йдеться в повідомленні.

У Нацраді запропонували внести зміни в законодавство, які дозволять ввести відповідальність для артистів за проведення виступів на території Росії.

"Це можуть бути штрафні санкції або кримінальна відповідальність для них. А телерадіоорганізації могли б бути зобов'язані обмежити участь таких артистів або діячів культури в ефірі, можливо на певний період. В такому випадку національний регулятор отримає реальні важелі впливу на мовників",

- запропонували в Нацраді.

Раніше повідомлялося, що Нацрада має намір перевірити канали, які показали радянські фільми в новорічний період.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...