Культурне життя  |  18.10.19  |  п'ятниця
 

На конкурсі скрипалів у Львові змагатимуться учасники з 19 країн

У Львові 17-27 жовтня втретє проходить Міжнародний конкурс молодих скрипалів, започаткований відомим українським скрипалем Олегом Крисою. Цьогоріч до участі у змаганні за гран-прі допущено 39 учасників з 19 країн.

Про це повідомив  засновник конкурсу, скрипаль, музичний педагог Олег Криса.

"Кваліфікаційній комісії та оргкомітету доводилося по кілька разів прослуховувати надіслані матеріали, аби з 60 поданих заявок відібрати претендентів на участь у конкурсі. Досить сильні і потужні скрипалі. Не хочу ображати учасників перших двох змагань, але рівень виконавської майстерності молодих музикантів значно зріс. Після незалежного оцінювання до І туру допущено 39 учасників, які представляють 19 країн світу",

- розповів Криса.


Із 2013 року, раз на три роки, у Львові відбувається Міжнародний конкурс молодих скрипалів, започаткований Олегом Крисою - відомим українським скрипалем, педагогом, почесним професором Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка, професором Eastman School of Music і Manhattan School of Music (США), почесним членом Японської струнної асоціації викладачів.

 

Про це повідомляє ukrinform.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах