Культурне життя  |  09.08.18  |  четвер
 

На фестивалі у Києві виступить колектив з Дніпра

Фестиваль високого мистецтва "Bouquet Kiev Stage" відбудеться у Києві з 16-го по 26-те серпня.

Захід має на меті об'єднати симфонічну та камерну класику з джазом, експериментальною та електронною музикою, театром і візуальним мистецтвом.

На території заповідника "Софія Київська" відбудеться низка заходів, які за словами організаторів "сплетуться у творчому букеті".

Програма фестивалю складається з двох смислових блоків: виступів етно-джазових музикантів, фотовиставок художників, театральних постановок, інтерактивних екскурсій, візуальних перфомансів, а з другого боку – з концертів класичної музики.

Одним з учасників події стане унікальний колектив з Дніпра - DZ'OB, який виконує танцювальну музику на акустичних інструментах. У своєму альбомі гурт спробував продовжити ідеї барочної сюїти.

Молодий колектив був створений у 2014-му Олексієм Бадіним і Максимом Андрухом. Розпочали музиканти з переосмислення композицій Aphex Twin и Squarepusher. Вже у 2016-му році гурт випустив міні-альбом авторської музики, який дістав назву гурту - "DZ’OB". А в 2017-му створили другий альбом "Basement Suite".

Оцінити творчість гурту на фестивалі можна буде безкоштовно 25-го серпня.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах