Культурне життя  |  22.10.18  |  понеділок
 

Українець потрапив у фінал Міжнародного конкурсу скрипалів

Представник із України братиме участь у 10-му Міжнародному конкурсі скрипалів імені Йозефа Йоахима, який відбудеться у Ганновері в понеділок.
Українець Дмитро Удовиченко потрапив у фінал 10-го Міжнародного конкурсу скрипалів імені Йозефа Йоахима, який відбудеться у Ганновері (місто розташоване в регіоні Нижня Саксонія, Німеччина) в понеділок.
 
У конкурсі братимуть участь представники з таких країн: України, Канади, Франції, Німеччини, Японії та Південної Кореї.
 
Про це повідомлено в Укрінформі з посиланням на організаторів.

"Вони (учасники) змогли підкорити журі своїм сольним концертом тривалістю більше години, в яку увійшли прем'єра обов'язкової роботи «Hauch» Ребеки Сондерс і виконання творів на вибір", - пояснили вибір фіналістів в Оргкомітеті.

Було зазначено, що у півфіналі змагалися 12 учасників, від яких вимагали особистої артистичності та "музичної зрілості" під час вибору творів.

Вперше в історії конкурсу, який відбувається з 1991 року раз на три роки, фінал пройде у два тури:

  1. Учасники будуть грати першою скрипкою у струнному квінтеті.
  2. Конкурсанти будуть грати у складі філармонічного оркестру радіо NDR.

26 жовтня будуть оголошені переможці та лауреати. Призовою винагородою буде понад 140 тисяч євро, який надасть фонд землі Нижня Саксонія. Також володар гран-прі отримає змогу виступати з дебютними концертами зі скрипкою Гуаданіні та зможе записати диск зі своїм концертом, який розпосюджуватимуть у цілому світі.

Ганновер визнано ЮНЕСКО Містом музики.

Дмитро Удовиченко здобув перемогу в багатьох міжнародних музичних конкурсах. Він виступав із відомими оркестрами. У 2013 році його було прийнято у клас професора Бориса Гарлицького в Folkwang Universitaet der Kuenste (Ессен, Німеччина). У червні 2016 року завершив навчання у Спеціалізованій музичній школі в Харкові. Згодом розпочав бакалаврат в Ессені.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах