Культурне життя  |  16.03.19  |  субота
 

Пісні Віктора Цоя хочуть видалити з найбільших інтернет-ресурсів

Компанія "Музичне право", яка володіє правами на пісні Віктора Цоя, зажадала видалити його пісні з Apple Music і Google Play.

Про це повідомляє канал Mash.

З 1990 року і по цей момент правами на пісні радянського музиканта володіє компанія "Музичне право". Юридично тільки вони можуть розпоряджатися використанням фонограм пісень Віктора Цоя. Зараз компанія вимагає видалити пісні з популярних музичних платформ Apple Music і Google Play.

Також відзначимо, що з 2017-го року компанія судиться з родичами Віктора Цоя, а саме з його сином Олександром, за права на записи групи "Кіно". Батько музиканта закликав суд визнати недійсною угоду від 12 січня 2011 року, згідно з якою виключні майнові права на твори та аудіовізуальні твори, виняткові суміжні права на виконання, фонограми Віктора Робертовича Цоя передаються "Музичному праву". Він вважає, що угоду було укладено із порушеннями законодавства про використання інтелектуальної власності.

Правовласники пісень Віктора Цоя в останні роки відрізняються жорстким контролем над розповсюдженням треків. У свій час його пісні були видалені з соціальної мережі "ВКонтакте", потім компанія "Музичне право" зажадала півмільйона компенсації від "Першого каналу" нібито за незаконне використання треків музиканта.

Нагадаємо, що з'явився трейлер фільму про Віктора Цоя. У мережі опублікували перше відео до фільму "Літо" Кирила Серебреннікова, який розповідає про життя співака Віктора Цоя. Події в стрічці починаються ще до створення групи "Кіно".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах