Культурне життя  |  25.06.19  |  вівторок
 

Місяць авторських читань у Львові: повна програма

Брно — Острава — Кошице — Вроцлав — Львів, 62 автори і авторки, тисячі кілометрів і сотні годин живої літератури.

Від 5 липня і аж до 4 серпня Місяць авторський читань запрошує львів’ян у галерею сценографії та на велику сцену Театру Лесі (вул. Городоцька, 36).

«П’ятий, півювілейний МАЧ у Львові буде щедрий на несподіванки: нова локація, нові голоси, якісні трансляції, теле- та радіоефіри, і головне — безпосередня присутність найважливіших голосів тут і зараз, поруч з вами. Почесна гостя МАЧ 2019 — Румунія, а отже, липень принесе багато несподіванок для усіх людей літератури у Львові»,

— зазначають організатори.

Місяця авторських читань 2019 у Львові триватиме з 5 липня до 4 серпня, щодня о 18:30 та 20:00. Вхід вільний. У програмі можливі зміни. Місяць авторських читань відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Організатори МАЧ 2019: Мистецька рада «Діалог», Видавництво «Вітряні млини».

Партнери: Львівська міська рада, Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки, Чеський центр у Києві, Польський Інститут у Києві, Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, Міністерство культури Республіки Чехія, Міністерство закордонних справ Республіки Чехія, Чесько-Польський Форум, Посольство Румунії в Києві, Посольство Словацької Республіки в Києві, фундація Pro Helvetia, Літературно-інформаційний центр (Братислава), компанія «CVG», компанія «ТПЦ», готель «ЖОРЖ», готель «Ірена».

Про це повідомляє Дивись інфо

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1668

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах