Культурне життя  |  08.06.21  |  вівторок
 

Будівництво простору «Місця щасливих людей» пам’яті Кузьми відтерміновують

У Львові завершують детальну розробку проєктно-кошторисної документації громадського простору «Місця щасливих людей», який хочуть облаштувати у пам’ять про Андрія «Скрябіна» Кузьменка. Однак на будівництво цього року коштів не вистачить.

Про це пише  Tvoemisto.tv з посиланням на коментар першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка.

«Зараз має завершуватися детальна розробка ПКД. Ми пройшли вже дві стадії і зараз на третій – розробка проєкту і ПКД»,

– каже він.

Попередній загальний кошторис становить 31,8 млн грн. Водночас на потреби кожної районної адміністрації, зокрема і Галицької, цього року з бюджету розвитку виділили всього 30 млн грн.

Конкурс на найкращий проєкт із облаштування громадського простору «Місце щасливих людей» на площі Олекси Гасина (на перетині вулиць Стефаника та Коперника) оголосили у серпні 2015 року. Згідно з проєктом, простір охоплюватиме кілька груп та зон, які матимуть різні функції: сцену для вуличних музикантів, лавочки, водні артоб'єкти, пішохідну зону, зону схилу із місцями для сидінь, зону огородження побутових відходів, зону паркування велосипедів, зону артоб'єкту «Нерв», урни, артоб'єкти з дерева та металу, які символізуватимуть діяльність Андрія Кузьменка, підсвічені дерева.

Лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко, відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув у ДТП на Дніпропетровщині 2 лютого 2015 року. У Львові минулого року проходили зйомки фільму за його книгою «Я, «Побєда» і Берлін», який вийде на екрани у 2021 році.

Нагадаємо, що простір мали облаштувати ще до кінця 2017 року.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах