Культурне життя  |  01.05.20  |  п'ятниця
 

Мешканців Львівщини запрошують на домашній онлайн-концерт 1 травня

1 травня молодь і дорослих Львівщини запрошують на родинне шоу "Домашній онлайн-концерт". Таких концертів відбулося вже три, щоразу нові компанії юних іменитих артистів зі всієї України дивує публіку авторськими матеріалами та виступами в обробці.

Як розповів організатор і співведучий проєкту Олексадр Кахай, минулого тижня виступила Марія Кахній з Нагуєвичів, яка виконала пісню "Вільна" Тіни Кароль в обробці. Цього разу готують інші цікаві номери, зокрема Марта Волохіна з Великого Любіня виконає класичну "Наталку Полтавку".

Окрім вокально-інструментальних номерів, заплановані поради від родинного психолога Наталії Заїкіної. Експертка розповість як зберегти стосунки в родині під час "самоізоляції" на карантині. Родинний фотограф Станіслав Сисоєв запропонує креативні ідеї зі створення вдома неймовірних світлин.

Послухати музику та лекції на "Домашньому онлайн-концерті" можна цілком безкоштовно. Подія відбудеться на тематичному каналі в ютубі у п'ятницю, 1 травня о 18:00. Згодом буде доступний для вільного перегляду запис ефіру.

Про це повідомляє 032

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах