Культурне життя  |  19.05.17  |  п'ятниця
 

Марію Яремчук силоміць видали заміж у новій історичній драмі

На відкритті 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю, що стартував у Франції, презентували трейлер і фрагмент української стрічки "Легенда Карпат" режисера Сергія Скобуна.

Головну жіночу роль у цьому фільмі зіграла співачка Марія Яремчук.

За сюжетом героїня стрічки, також Марічка, є коханою дівчиною відважного карпатського опришка Олекси Довбуша, якого зіграв Валерій Харчишин, фронтмен гурту "Друга ріка".

"Все, що відбувається у фільмі мені близьке. Це складно назвати грою. Я - гуцулка і мені зовсім не потрібно було приміряти чужу роль. Просто виявилася свого часу на своєму місці. Ми з Валерою Харчишиним стали справжніми Довбушем і Марічкою. Нам дуже комфортно працювалося в парі ",

- розповіла про свої враження артистка.

Кіногероїня Яремчук - чуйна, ніжна, тендітна дівчина з важкою долею, котра, скорившись волі свого батька, вийшла заміж за нелюбогро чоловіка. Однак кохання все ж перемогло, і вона втекла в ліс до Олекси.

Представлений на Каннському кінофестивалі фрагмент наповнений бойовими сценами, епізодами зустрічей Олекси з Марічкою. Крім того, він містить сцену головної героїні у батьківськівській хаті, де акторські здібності Марії проявилися особливо яскраво.

Українська історична драма зацікавила іноземних дистриб'юторів. Згодом "Легенду Карпат" презентуватимуть на фестивалях у Канаді та Америці ("Toronto International Film Festival" та "American Film Fest"), на Берлінале та на кінофестивалі у Гонконгу.

Українські глядачі зможуть переглянути картину на початку осені.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...