Культурне життя  |  15.08.18  |  середа
 

Мама Кузьми написала книжку про сина

Презентація роботи Ольги Кузьменко "Колискова для Андрійка" відбулася сьогодні, 15 серпня, у Львівському Палаці мистецтв.

Мама Кузьми у книзі розповіла про дитинство сина Андрія, лідера гурту "Скрябін", його виховання та вплив на музичні вподобання.

За її словами, робота над книжкою тривала майже рік.

"Мені написала лист музикантка з Києва, що вона хотіла б проаналізувати творчість Андрія. Вона почала збирати епізодичні матеріали, потрібно було зібрати це все в щось одне, щоб не пропало. Після того народилася ідея сворили цю роботу",

– зазначила Ольга Кузьменко. 

Книга складається з двох частин. Перша частина починається колосковою "Перепілонька", яку мама співала маленькому Андрійкові. Тут розповідається, як виховувася Кузьма, про його рід, літні канікули у Сідому (село поблизу Дрогобича). Друга частина - про музичні вподобання сина та вплив на його творчу кар’єру.

"У Сідому Андрійко з моєю сестрою Вірою часто слухав польську та зарубіжну музику. Це, мабуть, стало поштовхом, аби займатися музикою",

– розповіла мати Кузьми.

Натомість батько Андрія Віктор Кузьменко зазначив, що мама, вчителька музичної школи,  мала великий вплив на діяльність сина. Саме вона була його першим слухачем, критиком і підтримкою.

"Колискова для Андрійка" вийшла у світ тиражем 1500 екземплярів та вже є у продажі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах