Культурне життя  |  14.11.18  |  середа
 

Львів'янка стала найкращою ілюстраторкою світу

На міжнародному бієнале ілюстрації «Золоте перо» перемогла львів'янка Валерія Соколова.

Про важливу перемогу повідомляє Український Погляд.

Нагороду на цьому фестивалі вручають митцям з усіх куточків світу за значний внесок в ілюстративне мистецтво.

Валерія Соколова -  представниця української діаспори в Сполучених Штатах. Народилась у Львові, а зараз живе і творить у Нью-Йорку. Мисткиня закінчила Львівську художню школу, навчалась у Львівському поліграфічному інституті ім. Івана Федорова, а згодом отримала другу вищу освіту в Державному білоруському театрально-художньому інституті.

У 1992 році ілюстраторка переїхала до Америки, де живе і працює дотепер. З 2005 року Валерія Соколова викладає ілюстрацію, дизайн, типографіку, іконопис та інші предмети в Університетах Нью-Йорка на постійній основі, продовжуючи успішну кар'єру ілюстратора дитячої книги як в Україні, так і за кордоном.

Роботи  художниці прикрашають видання "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", а зокрема такі українські дитячі книги, як "Коли ще звірі говорили" Івана Франка, "Белла-балерина" Лаури Еймі Ґарн та інші.

Окрім перемоги на Міжнародному бієнале, українка одною з кращих ілюстраторів світу за версією американського журналу "3х3" у номінації "Дитячі книги". Журнал присвячений сучасним ілюстраціям та поширюється по всьому світу, шукаючи найкращих митців.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах