Культурне життя  |  03.11.21  |  середа
 

Львів’ян запрошують на прем’єру комедійного фільму «Неймовірно сліпий випадок»

У Львові 15 листопада о 19:00 у Першому українському театрі (вул. Гнатюка, 11) відбудеться прем’єра короткометражного комедійного соціального фільму «Неймовірно сліпий випадок» – про пригоди двох незрячих друзів.

Вперше у головних ролях знімалися двоє незрячих аматорів – львів’янин Михайло Петрів та Василь Човбан з Мукачева, – повідомили «Варта 1» у ЛМР.

«Фільм – це перша спроба крізь призму гумору поглянути на повсякденні виклики, з якими щодня зіштовхуються незрячі люди. Переконані, що комедійний сюжет сприятиме значно ефективнішому порозумінню між умовно здоровими та незрячими людьми, руйнуванню стереотипів про людей з інвалідністю та відкриє пересічним громадянам прихований світ позбавлених зору, однак не гумору, осіб. Фільм знято в рамках проєкту «Сліпий випадок», реалізованого Львівським обласним осередком ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ»,

– повідомила Оксана Потимко, координатор проєкту «Сліпий випадок».

Учасниками заходу будуть: Андрій Сніцарчук – актор Національного театру ім. М. Заньковецької, автор сценарію та режисер фільму «Неймовірно сліпий випадок»; Михайло Петрів і Василь Човбан – головні герої фільму; Роман Федоришин, Ярослав Нудик, Марта Кулай, Світлана Мелеш, Ярослав Киргач, Ігор Данчук, Роман Мартин та ін. – актори театру і кіно, члени знімальної групи; Оксана Потимко – координатор проєкту «Сліпий випадок».

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах