Культурне життя  |  08.10.19  |  вівторок
 

Львів’ян запрошують на безкоштовний концерт японських музикантів

Один із інструментів, який виконавці везуть до Львова, важить майже 100 кілограмів.

22 жовтня у театрі імені Марії Заньковецької, що на вул. Лесі Українки у Львові, відбудеться концерт японської музики. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Японські музиканти Акіхіто Обама та Такуя Танігучі, виконавці зі світовим ім’ям, уперше завітають до міста. Початок о 19:00.

У залі театру у виконанні Такуя Танігучі прозвучать звуки японських барабанів тайко. Виконавець відомий в Японії та за її межами своїми несподіваними колабораціями з джазовими музикантами та оркестрами, а сам, окрім основної діяльності, пробував свої сили у ролі керівника музичного колективу та навіть актора японського театру Но. Артист привозить з собою до України не один, а одразу декілька інструментів, найбільший з яких важить майже 100 кілограмів.

Акіхіто Обама представить львів’янам унікальний інструмент — японську флейту шякухачі. Він поєднує концертно-фестивальну діяльність по всьому світу зі створенням авторської музики та співпрацею з відомими колективами. Він багато експериментує та постійно вдосконалює свої вміння — саме це дозволило йому переступити через традиційні бар'єри та винайти своє власне унікальне звучання, яке нарешті почують і в Україні.

Вхід безкоштовний за запрошеннями, які можна отримати у касі театру.

Про це повідомляє tvoemisto.tv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах