Культурне життя  |  17.07.19  |  середа
 

Львівські майстри подарували Кривому Рогу сучасні ікони

У Кривому Розі відтепер будуть ікони сучасного іконописного мистецтва, передає krivbass.city.

Їх напередодні Дня металурга презентував музею АТО керівник кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв Роман Василик.

"Роман Василик під час свого останнього візиту в Кривий Ріг пообіцяв подарувати місту ікони. Він вирішив зробити це напередодні Дня металурга і гірника, так як вважає наше місто містом металургів. Ікони він подарував музею АТО, так як серед бійців багато металургів. Роботи по акту передачі передали в Координаційний центр допомоги бійцям АТО і їх сім'ям ",

- розповідає керівник проекту" культарная місія "Степан Калинюк.

Роман Василик передав Кривому Рогу 4 ікони, всі вони написані жінками. Дві ікони "Ангели Майдану" були створені в 2014 році іконописцями Любов'ю Мигас і Ольгою Городицький. Подаровану Кривому Рогу ікону Богородиці Скоропослушниця в цьому році написала Христина Максименко, а ікону Святого Володимира Великого, також в цьому році, Ольга Луцькова.

Слід зазначити, що проект "Культурна місія" - суспільно-просвітницький проект. У нього входять Центр професійної освіти, Гільдія майстрів візуальної журналістики і заступник декана факультету мистецтв КДПУ Юлія Зінкевич.

Про це повідомляє Кривбас сіті

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1133

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах