Культурне життя  |  08.08.19  |  четвер
 

Цьогорічний “Zaxidfest” запрошує безкоштовно відвідати фестиваль учасників АТО та ООС

Цьогоріч фестиваль "Zaxidfest", який традиційно відбувається на території відпочинкового комплексу "Чарівна Долина" у с. Родатичі, неподалік Львова, запрошує безкоштовно відвідати фестиваль учасникам АТО та ООС.

Для того, щоб отримати пільговий вхід потрібно попередньо зареєструватися у формі та на вході на фестиваль обов’язково пред’явити посвідчення учасника бойових дій. 

Організатори просять уважно ознайомитись із правилами подачі заявки, які вказані у формі та звернути увагу, що за одним посвідченням може пройти лише одна особа.

Зареєструватися можна до 14 серпня 2019 року, під час проведення фестивалю реєстрація відбуватись не буде.

Серед учасників "Zaxidfest–2019" буде чимало всесвітньо-відомих гуртів, які вже стали легендами — "Gogol Bordellо", "Apocalyptica", "Lacuna Coil", "Cradle of Filth". Також до України вперше завітають британські гурти "You me at six" та "Fatherson".

На фестиваль цьогоріч повернуться легенди українського року "Воплі Відоплясова" та багато українських виконавців. Нагадаємо, що "Zaxidfest–2019" відбудеться 16–18 серпня, на території фестивалю одночасно працюватимуть три сцени з трьома абсолютно різними стилями музики.

Також на фестивалі передбачені фудкорти, розважальні та відпочинкові зони.

Про це повідомляє Варта-1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах