Культурне життя  |  26.06.19  |  середа
 

Leopolis Jazz Fest стартував у Львові

Щорічний фестиваль зібрав понад 300 музикантів, які приїхали до нашого міста з різних куточків світу.

 Перед початком фестивалю була проведена прес-конференція, на якій були присутні найвідоміші зірки Джазу: Kenny Barron, Chick Correa та молодий талант Adrien Brandeis. Іспанець Correa розповів, що він гратиме з групою, яку вони створили на початку цього року, а на запитання журналіста про що саме буде його музика, він відповів що вона буде подібна до його іспанського серця. Kenny Barron відкрив всім присутнім таємницю, як він стільки років залишається голодним до музики:

Оо легко, я просто слухаю таких виконавців як Chick Correa і багато молодих талановитих музикантів. Багато з них справляють велике враження на мене.

Після 20 хвилин спілкування, музиканти відправились готуватися до майстер-класу, який вони будуть демонструвати перед своїми фанатами. Також нам вдалось поставити декілька запитань виконавчому директору Наталії Горбачевській:

Скажіть, будь ласка, за якими критеріями ви обираєте виконавців?

Все дуже просто, у нас є список найкращих музикантів у цій сфері, більшість із них у нас вже була, і ми можемо їх легко запросити знову, при умові, що їхня програма буде відрізнятись від тогорічної.

Чи є цього року якісь музиканти, яких ви раніше хотіли запросити, проте це ніяк не вдавалось?

Ну це  Diana Krall, раніше вона ніяк не могла до нас потрапити через свій графік, проте зараз ми нарешті з нею домовились.

Після прес-конференції рівно о 15:00 розпочався фестиваль Джазу у Львові з промови консула Швейцарії. Він наголосив, що вони завжди підтримують Україну і дуже раді, що швейцарську групу "Florian Favre Trio" запросили на фестиваль у Львові. Концерт відбувався на Площі ринок, куди прийшла чимала кількість людей послухати живий джаз. 

Про це повідомляє Сергій Равлик

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах