Культурне життя  |  10.05.18  |  четвер
 

Відома нова трійка фаворитів Євробачення в день другого півфіналу

Після проведення першого півфіналу 8-го травня серед головних претендентів на перемогу в конкурсі відбулися суттєві перестановки.

Головним фаворитом у букмекерів стала співачка з Кіпру Елені Форейре, яка виконала запальний танець і заспівала пісню "Fuego". Вона обігнала Олександра Рибака, який виступає від Норвегії і раніше вже перемагав на Євробаченні у 2009 році. Цей співак білоруського походження виступить сьогодні з піснею "How to write a song". Поки він міцно утримує другу позицію. Ізраїльська виконавиця Нетта з піснею "Toy", яку спочатку записали в головні фаворити конкурсу, опустилася на третє місце.

Відзначимо, що сьогодні, 10-го травня, під час другого півфіналу на сцену вийде представник України - Melovin. Прогнозують, що він потрапить до трійки півфіналістів. У загальному заліку наш співак поки у другій десятці.

Але після сьогоднішнього виступу може все змінитися. Хорошим натхненням для Melovin може стати виступ представниці Литви Єви Засімаускайте. Вона настільки зворушливо виконала баладу When We're Old, що не тільки потрапила до фіналу, а й піднялася на 5-у сходинку в загальному заліку з 22-го місця.

Як раніше повідомляли "Ваші новини", стали відомі перші півфіналісти Євробачення-2018

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах