Культурне життя  |  25.06.20  |  четвер
 

Стартував всеукраїнський онлайн конкурс дитячого плаката “Я - Україна!”

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

З метою підвищення ефективності цивільно-військового співробітництва в Збройних Силах України у 2020 році Командування Сухопутних військ Збройних Сил України спільно з громадською організацією ʺВолонтерський рухʺ Батальйон Сіткаʺ проводить Всеукраїнський конкурс дитячого плаката ʺЯ – Україна!ʺ,

- інформує пресслужба ЛОДА.

Конкурс проводять з ініціативи ГО ʺВолонтерський рух ʺБатальйон Сіткаʺ за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти та науки України, Державної бібліотеки для юнацтва України, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

Пріоритетним завданням Всеукраїнського конкурсу плаката ʺЯ – Україна!ʺ 2020 року є сприяння розвитку екологічної культури та активної життєвої позиції серед молодого покоління більшості областей України. Цьогорічний Конкурс популяризує ідею захисту навколишнього середовища від негативного впливу пластикових пакетів. Оголошена тематика: ʺСтоп_кульокʺ. Соціальна спрямованість Конкурсу ʺЯ – Україна!ʺ та його надзвичайна актуальність в нових умовах і викликах заплановано в онлайн режимі.

До участі в Конкурсі запрошують дітей і молодь віком від 6 до 19 років. Їх розподілять за трьома віковими категоріями: від 6 до 9 років, від 10 до 15 років і від 16 до 19 років. Кожен учасник може відправити не більше трьох плакатів.

Журі оцінюватиме конкурсні роботи за такими критеріями як актуальність, заклик до дії, творчий підхід (забороняється копіювання, запозичення тощо), образне вирішення, композиція та основна ідея, контраст, рівень володіння технікою виконання.

Фото конкурсного плаката можна надсилати до 27 червня 2020 року на електронну адресу: plakat.iukraine@gmail.com.

Результати онлайн Конкурсу будуть оголошені до Дня Незалежності України в серпні 2020 року. Всі переможці отримають нагороди, подарунки та дипломи поштою або через представників в регіоні.

Детальнішу інформацію, положення про конкурс та анкету для учасників можна переглянути за посиланням. Сторінка та група Всеукраїнського конкурсу плакату ʺЯ – Україна!ʺ в мережі Facebook.

Про це повідомляє galinfo

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах