Культурне життя  |  21.09.18  |  п'ятниця
 

Колекція картин Френка Сінатри продається на Sotheby's

На аукціоні Sotheby's виставлені твори мистецтва з колекції американського співака і актора Френка Сінатри і його дружини Барбари. Вони будуть продані в кінці цього року.

До колекції входять як роботи авторства самого Сінатри, так і картини знаменитих художників - Пабло Пікассо і Нормана Роквелла. 

Крім художніх робіт на аукціоні виставлятимуться предмети з маєтку Барбари Сінатри, котра померла в липні 2017 року. Лотами будуть предмети мистецтва та дизайну, ювелірні вироби і пам'ятні речі. Загалом буде 300 лотів, продаж яких, за очікуваннями, принесе близько 3,5 млн. доларів.

Про це пише artnet.

Сінатри зібрали велику частину колекції протягом 22 років свого шлюбу. Також у нії є речі з їхніх будинків в Палм-Спрінгс, Лос-Анджелесі та Малібу.

Портрет Сінатри 1973 року, авторства художника й ілюстратора Норманна Рокуелла є одним з найцінніших лотів аукціону.  Його вартість коливається в межах $80-120 тис. Цікавими лотами є роботи американського художника-імпресіоніста Чайлда Хассама, що оцінюються у $200-300 тис., а також Уолта Куна, вартістю $300- 500 тис. серед лотів фігурує і керамічна ваза Пабло Пікассо, яку оцінюють у $7-10 тис.

Серед робіт Сінатри у колекції абстрактна композиція 1991 року, оцінена у сумі $10-15 тис. Співака і актора надихнув на неї Піт Мондріан. До збірки ювелірних виробів Барбари, четвертої дружини Сінатри, що будуть виставлені на аукціон, входять рідкісні твори Van Cleef & Arpels і Bulgari.

На аукціоні разом з мистецтвом і ювелірними виробами будуть виставлені сценарії, автографи, нагороди і мікрофони Сінатри, а також його фотографії з першими державними особами США. 

Аукціон пройде в Нью-Йорку 4 і 6 грудня, а з 27 листопада по 7 грудня - онлайн. Частина грошей передадуть у Дитячий центр Барбари Сінатри в Каліфорнії. Це благодійна організація, що консультує і підтримує жертви фізичного, сексуального та емоційного насильства над дітьми. 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах