Культурне життя  |  04.01.19  |  п'ятниця
 

Кеті Мелуа заспівала українською колядку "Щедрик"

Відома британська співачка разом із жіночим хором записали свій новий альбом, до якого ввійшли дві українські колядки.

Відома британська співачка грузинського походження Кеті Мелуа у прямому ефірі на каналі ВВС заспівала українську колядку «Щедрик» українською мовою.

Кеті Мелуа разом із жіночим хором «The Gori Women Choir» записали новий альбом під назвою «In winter» («Взимку»), до якого ввійшли українські колядки «Щедрик» і «Прилетіла ластівка».

«Це правильно співати твір мовою оригіналу, до того ж українська мова належить до східнослов’янських мов і близька до російської, яка набула значного поширення в Грузії», – зазначила співачка.

Також вона та жіночий хор намагаються навчитися правильної вимови український слів.

«Я дійшла висновку, що нам варто заспівати українською, а не англійською. Ми почали пошуки помічників, які допомогли б нам освоїти ідеальну вимову і несподівано з’ясували, що дружина керівника хору – українка. Вона погодилася нам допомогти і прийшла в студію, щоб проконсультувати виконавців на предмет вимови», – розповіла Кеті Мелуа.

Нагадаємо, що 15 грудня 2018 року у Львові відбулася творча зустріч хору «Жайвір» із відомою британською співачкою Кеті Мелуа. Раніше вона оголосила на своєму сайті про інтерактивний конкурс і запропонувала хорам із різних країн світу переспівати один із її хітів «Dreams On Fire». Відео львівського хору «Жайвір» перемогло дванадцятьох конкурентів, завдяки чому хор здобув перше місце.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e