Культурне життя  |  27.02.18  |  вівторок
 

В Україні зніматимуть "Цирк на дроті"

У Держкіно сподіваються, що стрічка візьме участь у багатьох міжнародних фестивалях анімаційного кіно.

Державне агентство України з питань кіно у вівторок, 27 лютого, уклало з компанією "Борисфен – С" контракт про надання ляльковому анімаційному фільму "Цирк на дроті" 100% державної фінансової підтримки розміром 1 млн 609 тис. 483 грн, повідомили у прес-службі Держкіно.

"У дорослому світі іноді трапляються небезпечні, незрозумілі і просто заборонені предмети. Бува, дорослі й самі не можуть пояснити, чому це не можна, то заборонено, а інше взагалі... і думати облиш! І чомусь саме такі предмети викликають найбільший інтерес у дитини. Але ж у кожної, навіть злої речі, є й добра сторона. Особливо, коли вона потрапляє в руки наївної, незіпсованої людини - дитини",

- сказано про мультфільм.

Проект цієї картини став одним із переможців 10-го конкурсного відбору. Режисером та автором сценарію є Олег Педан, продюсером – Володимир Слєпцов, художником-постановником – Ігор Котков, кінооператором – Ірина Сергєєва.

За словами автора фільму Олега Педана, "Цирк на дроті" заплановано створити у змішаній техніці – пікселяції з живими акторами і предметній анімації".

У Держкіно сподіваються, що стрічка візьме участь у багатьох міжнародних фестивалях анімаційного кіно.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e