Культурне життя  |  04.09.19  |  середа
 

Друга частина фільму "Малефісента": трейлер і нові постери з Анджеліною Джолі

Невдовзі всі кіномани зможуть переглянути довгоочікуване продовження казкової історії фільму "Чаклунка" або ж "Малефісента". 8 липня у мережі презентували другий офіційний трейлер, який стрімко набрав популярності, а згодом і нові постери, на яких Анджеліна Джолі постала у звичному образі чаклунки.

Ще у 2014 році автори кінострічки презентували першу частину "Чаклунки" (Maleficent). Непересічний сюжет про принцесу Аврору та відьму Малефісент, яку майстерно зіграла Анджеліна Джолі, захопив глядачів. Відтак довгих 5 років кіномани очікували, коли ж з'явиться продовження фантастичної історії.

Зйомки кінострічки "Чаклунка: Володарка темряви" розпочались ще в квітні 2018 року. Та минуло більше, ніж рік, як автори презентували перший довгоочікуваний трейлер до фільму. Згідно з роликом, події відбуватимуться через кілька років після того, як чаклунка наклала закляття на принцесу. Окрім цього, видно, що між Малефісентою та королевою Інгріт розпалиться запекла боротьба.

«Я пам'ятаю цю історію про злу відьму і принцесу, яка була проклята. Історія стала легендою. Але це не казка. Багато полюють на невинних. Думаю, що такі, як ти, погодяться»,

– заінтригувала Анджеліна Джолі у тизері.

На новому чорно-білому постері до фільму "Малефісента" великим планом зображене фото Анджеліни Джолі у звичному образі. Яскравим акцентом млосного постера стали зелені очі головної героїні та червоні губи. На її фоні, у зменшеному розмірі, можна також побачити добре відомих персонажів, серед яких принцеса Аврора, королева Інгріт, а також принц Філіп.

Відомо також, що режисером кінострічки став Гоакім Роннінг, найбільш відомий завдяки фільмам "Пірати Карибського моря: Помста Салазара" та "Бандитки". Вражає й акторський склад стрічки "Чаклунка: Володарка темряви". Окрім Анджеліни Джолі, глядачі зможуть спостерігати за майстерною грою Мішель Пфайффер, Ель Фаннінг і Еда Скрейна. Світова прем'єра фільму запланована на 18 жовтня 2019 року.

Про це повідомляє 24 канал

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах