Культурне життя  |  14.11.18  |  середа
 

Фільм "Дике Поле" - нова популярна кінострічка України

Український кінофільм "Дике Поле" зібрав величезну кількість переглядів за рекордно короткий строк.

Лише за 4 дні кінострічка зібрала понад 15 тисяч переглядів, що свідчить про її чималий успіх серед поціновувачів українського кінематографа.

"Дике Поле" - один із найочікуваніших фільмів України на листопад-місяць, тож логічно, що кінотеатри, в яких показують кінострічку, були та будуть заповнені.

Фільм був знятий режисером Ярославом Людигіним за мотивами популярної книги письменника-постмодерніста Сергія Жадана, яка має назву «Ворошиловград».

"Дике Поле" висвітлювалося вже на 178 екранах українських кінотеатрів. За офіційними підрахунками, касовий збір кінофільму за 4 дні складає 1,37 мільйона гривень, що перевершило касові збори кінострічок "Донбас", "Позивний "Бандерас" та "Коли падають дерева".

Фільм висвітлює історію чоловіка на ім'я Герман, який повертається на Донбас через невирішені проблеми та стикається з новими. Проте, самі творці, Жадан та Людигін, заявляють, що "Дике Поле" має іншу історію, аніж роман.

Також кінофільм було представлено і за кордоном: саме "Дике Поле" стало кандидатом до конкурсу кінофестивалю "Темні ночі", що проводиться в Таллінні та відбудеться з 16 до 30 листопада.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах