Культурне життя  |  16.03.18  |  п'ятниця
 

Джей Ло знялася для Harper's Bazaar в образі гімнастки

У розкішній фотозйомці Дженніфер Лопес балансує на канаті високо над містом і виконує запаморочливі трюки.

48-річна поп-діва Дженніфер Лопес прикрасила обкладинку квітневого номера "Harper's Bazaar" і розповіла про свої стосунки з Алексом Родрігесом, секрет стрункості і херрасмент. У своєму віці актриса і співачка виглядає просто чудово, а також продовжує активно співпрацювати з модними брендами, останнім з яких став "Guess".

За словами Джей Ло, вона поки що не поспішає виходити заміж за свого нинішнього коханого.

"Я вірю у шлюби і мрію постаріти з тим, кого люблю, перебуваючи в підтверджених відносинах. Але квапити події - це не в моєму стилі. Зараз у нас з Алексом і так все чудово. Нас об'єднує те, що ми обоє опинилися в центрі уваги, коли нам було 20 років. Звичайно, це сильно вплинуло на нас",

- розповіла Лопес в інтерв'ю.

Дженніфер зізналася, що одного разу і вона стала жертвою харассменту, як і багато її колег:

"Під час зйомок одного з моїх перших фільмів режисер попросив мене показати груди. Таке часто трапляється в світі кінематографу. На щастя, мені вдалося уникнути цього".

На питання про секрет своєї стрункої і підтягнутою фігури Дженніфер відповіла:

"Я вірю в силу думки і кожен день кажу собі позитивні афірмації: я сповнена сил і наді мною не владний час. Можливо, це звучить смішно, але насправді це працює: вік - в наших головах. Подивіться на Джейн Фонду, вона виглядає чудово!".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах