Культурне життя  |  14.03.13  |  четвер
 

Другокласниця з Полтави виборола корону в міжнародному конкурсі

7-річна Іванка Браїлко з Полтави перемогла в Міжнародному конкурсі таланту та краси (Mini/Junior Miss & Mister European Union 2013), що відбувся у Празі на початку березня.

Про те, як дівчинка завоювала прихильність членів міжнародного журі розповіла її мама - Юлія Браїлко.

"Ні я, ні дочка абсолютно не хвилювалися. Іванка була налаштована на перемогу. Вона ні разу не поскаржилася на репетиції і тренування, які перед конкурсом були щодня у Полтаві впродовж двох місяців. Журі були вражені, коли донька розповідала про себе трьома мовами і як трималася на сцені. Головне, що від мене вимагалося - це не заважати своїй дитині",

-розповіла мама талановитої полтавчанки.

Не обійшлося і без сліз. Іванка після нагородження розплакалась, бо не зрозуміла, що виборола найвищі нагороди, оскільки церемонію нагородження вели чеською мовою.

До рідного міста дівчинка повернулася з двома коронами. Іванна отримала ще й спеціальний титул від дитячого журі Miss Young star та приз - ще одну діадему, за яку, окрім неї змагалися учасники всіх чотирьох вікових груп. Не зважаючи на те, що під час останнього виходу, коли дівчинка дефілювала у вечірній сукні, музика зупинилась, конкурсантка не розгубилась.

7-річній Іванці Браїлко довелось перейти через певні труднощі, аби вибороти перемогу серед 27 учасниць з різних країн. Дівчинка зовсім не має вільного часу, оскільки займається вокалом, танцями, англійською, відвідує модельну школу і попри все це встигає отримувати хороші оцінки в школі. 

"Крім занять вокалом та танців, куди ми самі відвели Іванку, вона захотіла зайнятись ще малюванням та шахами. Минулого року донька виграла обласний чемпіонат з шахів у своїй віковій групі. Коли виросте - хоче стати феєю або ж чарівницею"

-додала мама переможниці.

Всі конкурсанти, а також члени журі отримали подарунки від Іванки. Дівчинка презентувала диск зі своїми піснями, деякі  з них були написані спеціально для юної співачки.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 5096

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e