Культурне життя  |  13.09.13  |  п'ятниця
 

Донецьку оперу "Летючий голландець" у Львові прийняли "на ура"

Вчора з оперою Ріхарда Вагнера "Летючий голландець" гастролювали у Львівському театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької актори з "Донбас Опери".

Вистава зібрала аншлаг. Насолоджувались музикою та стежили за дією у вщент заповненому залі глядачі впродовж трьох годин. Донецький театр, окрім Львова, завітає ще до Одеси та Києва.

У постановці беруть участь 300 виконавців з України, Австрії, Росії, Німеччини. На сцені - дивовижно реалістичні декорації з 3-D ефектом справжнього моря.  

Глядачі вітали артистів стоячи, гукали "браво". Наприкінці на сцену внесли квіти від Крістофера Вайля, німецького посла, а також від Петра Колодія, голови Львівської обласної ради і міського голови Андрія Садового.

Нагадаємо, підготовка опери тривала близько двох років, за цей час актори оволоділи німецькою мовою, а також оригінальним нотним матеріалом, яке німецьке консульство в Донецьку подарувало театру.

Навіть ті глядачі, що не володіють німецькою мовою, зрозуміють про що йдеться: спектакль супроводжується синхронним перекладом, що транслюється на екрані.

Сьогоднішній гастрольний тур проходить в рамках 200-річчя з дня народження німецького композитора Ріхарда Вагнера. З нагоди річиці ЮНЕСКО визнало 2013  роком великого композитора.

Додамо, оперний спектакль "Летючий голандець" глядачі зможуть побачити ще раз 13 вересня.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 5420

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...