Культурне життя  |  06.11.18  |  вівторок
 

Діти-переселенці з Донбасу взяли участь у фестивалі у Швеції

Другий музичний фестиваль "Переосмислюючи Європу: Україна" у Стокгольмі відбувся за участю юних українських музикантів, серед яких були і переселенці з Донбасу.

Про це повідомляє посольство України в Королівстві Швеція.

"Щорічний музичний фестиваль "Переосмислюючи Європу: Україна" – українсько-шведський музичний проект, який протягом двох вечорів у концертних залах шведської столиці (Stainway Piano Gallery, Konserthuset) представив музичні твори у виконанні молодих талантів з України - переселенців з тимчасово окупованих РФ територій України, а також відомих шведських і українських виконавців (Е.Йонассон, Х.Френдін, М.Которович, сестер Пасічник) та шведського оркестру "Ребарокк", - йдеться у повідомленні. 

У рамках проекту "ТриС", учасниками якого були відомі українські музиканти В. Сильвестров, М. Скорик та Є. Станкович, як повідомляє посольство, прозвучали твори сучасних українських композиторів. Крім того, пройшла прем'єра музичної композиції за шведськими народними сагами М. Скорика "Варіації на шведську тему". Її виконання викликало в залі аншлаг - оваціями глядачі вітали Маестро, котрий цього року відзначив своє 80-ліття.

Прозвучала також у рамках фестивалю українська музика доби бароко. На її концерті продемонстрували документальний фільм "Українська рапсодія – подорож до української класичної музики" режисерів Софії Нюблом та Валентини Романюк. 

Відбувся Другий музичний фестиваль "Переосмислюючи Європу: Україна"  1-3 листопада. Організаторами виступили ГО "Український інститут у Швеції", а також при підтримці Посольства України у Швеції. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах