Культурне життя  |  20.07.18  |  п'ятниця
 

"Бумбокс" зіграли концерт на кордоні з Кримом в підтримку Сенцова

Концерт був проведений з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів. Зйомка проходила спільно з Білоруським свободним театром для документального фільму.

Про це повідомляє видання Українська правда. 

Концерт зіграли на пункті пропуску "Каланчак", його проводили в чистому полі, розвернувши сцену в бік Криму. "Бумбокс" повинні були самі зіграти годинний сет, проте подивитися на артистів прийшло 400 чоловік, які розмістилися уздовж сцени. За порядком на заході стежила поліція.

Арт-директор Білоруського вільного театру Микола Халезін заявив, що в першу чергу це було "звернення для вкраденої землі", яка повинна почути, що для неї співають пісні. Сам фільм, в рамках зйомок якого і проходив концерт, називається "Return Ticket". Кінострічка повинна привернути увагу світової спільноти до проблем незаконної окупації частини територій нашої держави, до порушення прав людини (зокрема кримськотатарського народу, тимчасово переміщених осіб) і політичних в'язнів кремлівського режиму.

Фільм знімається за підтримки Міжнародної асоціації журналістів (IFJ).

"Акція зі звільнення політичних в'язнів триває не один рік, а з початку окупації Криму. Вона отримала величезний резонанс, і мене дуже тішить, що саме в цей рік, можливо, через голодування Сенцова, весь світ встав на підтримку наших ув'язнених, чиїм символом став Олег Сенцов",

- сказав соліст гурту Андрій Хливнюк

Нагадаємо, що стан Сенцова значно погіршився. За словами адвоката українського політв'язня Кремля, він практично не орієнтується в датах і перепитує, який сьогодні день.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах