Культурне життя  |  15.02.18  |  четвер
 

Білик відреагувала на погрози активістів зірвати концерт у Львові

Співачка розповіла, що завдяки своїй концертній діяльності має змогу допомагати дітям воїнів, загиблим в АТО.

Народна артистка України Ірина Білик у відповідь на погрози львівських активістів зірвати її концерт, який повинен відбутися 6-го березня у Львові, заявила, що фінансово підтримує переселенців з анексованого Криму та сім'ї загиблих військових в зоні АТО.

"У мене відбулося вже 8 з 35-ти концертів мого нового українського турне. Я радію, що зали були переповнені, бо завдяки цьому можу частину зібраних у турі коштів направити на підтримку маленьких хлопчиків та дівчаток, татусі яких загинули внаслідок подій на Донбасі. Маленькі співвітчизники повинні відчувати нашу вдячність та підтримку, як і ті українці, котрі вимушені були залишити Крим. Чужого горя не буває. Будьмо чуйними",

- написала співачка у Facebook.

У своєму дописі Білик подякувала тим своїм шанувальникам, котрі приходять на її концерти та зазначила, що про свою благодійність прозвітує окремо.

Нагадаємо, львівські активісти провели телефонну розмову з продюсером артистки, у якій висловили чітку позицію небайдужих львів'ян щодо виступу в місті Ірини Білик, яка їздила з гастролями Росією в час воєнного протистояння між двома країнами. Вони назвали умову, за якої не зриватимуть виступу співачки у Львові.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах