Культурне життя  |  18.09.13  |  середа
 

Азербайджан звинуватили у хабарництві під час "Євробачення"

Азербайджан начебто здійснив спробу отримати високі оцінки від членів журі шляхом підкупу. За даними ЗМІ, цих коштів вистачило б на цілий рік безтурботного життя.

Європейський мовний союз організував "широке розслідування" через імовірний факт хабарництва на міжнародному пісенному конкурсі з боку Азербайджану.

Шведські медіа опублікували висловлювання анонімного представника делегації, яка була учасницею організації конкурсу. За її словами, Азербайджан спробував отримати високі бали за допомогою "грошей, яких вистачило б на рік безтурботного життя".

Тим часом куратор "Євробачення" Йон Ола Санд повідомив Азербайджанській службі Бі-бі-сі, що ЄВС співпрацює з громадським телеканалом Азербайджану Ictimai TV (ITV) в межах згаданого слідства. Також Санд зазначив, що схожі звинувачення трапляються чи не кожного року. Проте, за його словами, наразі справу не доводили до кінця і все залишалося на рівні чуток.

Додамо, що очільник прес-центру ITV Тахір Маммадлі заперечує всілякі порушення з боку Азербайджану, який, нагадаємо, посів 2-гу сходинку в шведському Мальме з 234 голосами.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах