Культурне життя  |  19.09.15  |  субота
 

Наступних вихідних львів'ян знайомитимуть з пам'ятками сецесії

26-27 вересня у рамках Днів європейської спадщини у Львові перед містянами та туристами відчиняться двері пам'яток архітектури кінця ХІХ-початку ХХ століття.

В рамках Днів європейської спадщини відбудеться близько 40 різноманітних заходів, серед яких екскурсії маловідомими пам'ятками Львова від фахівців, велоекскурсія, тематичні квести містом, концерт-розповідь про музику кін. ХІХ-поч. ХХ ст., огляд будівлі електростанції на Персенківці і багато іншого.

Цьогоріч Дні європейської спадщини зосереджені на пам'ятках сецесії. Цей архітектурний стиль знашов у Львові багате втілення, проте значна будинків та окремих декоративних елементів руйнуються і потребують реставрації. Організатори сподіваються привернути більшу увагу громадськості до спадщини сецесії та заохотити її відновлення.

У рамках Днів також буде відкрито дві виставки. Спільно з галереєю архітектури GAGA з Кракова перед Ратушею експонуватиметься виставка «Сецесія у Львові», а в дворику Центру міської історії Центрально-Східної Європи буде представлено фотографії маскаронів львівського фотографа Танаса Никифорука.

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста. Кількість місць на більшість заходів обмежена. Реєстрація триватиме з 22 до 24 вересня за телефоном +38 067 37 07 854 (з 10:00 до 18:00).

 
 

Коментарі (2) перегляди: 2996

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах