Культурне життя  |  13.10.20  |  вівторок
 

У центрі Львова знімають історичний серіал

У Львові проходять зйомки історичного серіалу “Кава з кардамоном”. Це 10-тисерійна драматична історія про заборонене кохання юної дівчини до набагато старшого за неї польського шляхтича. Події розгортаються у середині XIX століття. Про це пише “Суспільне”.

У серіалі йдеться про нерозділене кохання польського шляхтича Адама до української сироти Анни. Роль Адама грає польський актор Павел Делонг.

“Мій герой — це чоловік, який має свою позицію політичну, має родину, дітей. Живе за традиціями. Є таким чоловіком, який уже має відчуття, ніби пережив уже найкраще у своєму житті й не сподівається, що може зустріти на своєму шляху жінку, яка повністю змінить його життя”,

— каже актор Павел Делонг.

Зараз у Львові знімають масові сцени. У них беруть участь понад сімдесят акторів. У кожного свій образ, над створенням якого працює команда фахівців. За словами художниці з гриму Вікторії Шостак, для головних героїв індивідуально виготовляли усі костюми.

Серіал “Кава з кардамоном” знімають за мотивами роману Наталії Гурницької “Мелодія кави у тональності кардамону”, над створенням якого авторка працювала 10 років.

Зйомки серіалу триватимуть приблизно пів року. Серед локацій, де вони відбуватимуться — Жовква, Львів, Київ та територія поблизу Києва. У прокат серіал “Кава з кардамоном” має вийти восени наступного року.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3042

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e