Культурне життя  |  26.10.18  |  п'ятниця
 

Помер Микола Караченцов

Сьогодні, у п'ятницю, 26 жовтня, на 74-му році життя помер радянський і російський актор Микола Караченцов.

Про це повідомив син актора Андрій Караченцов.

"Так, ми підтверджуємо. Це трапилося в реанімації 62-ї лікарні в Москві, за десять хвилин до дев'ятої ранку", - зазначив син актора. 

Відомий радянський і російський актор Микола Караченцов помер, як наголошується, за день до свого 74-річчя.

Народний артист РРФСР (1989), лауреат Державної премії Російської Федерації (2003), академік Російської академії кінематографічних мистецтв "Ніка", Микола Петрович Караченцов почав зніматись з 1967 року. Загальне визнання отримав після тріумфу "Тіля".

Одна з кращих ролей - Бусигіна в екранізації п'єси Олександра Вампілова "Старший син", була зіграна актором у 1975 році. Після першої популярності, яку вона йому принесла, Караченцов став одним з найзадіяніших кіноакторів,  при цьому самостійно виконуючи всі складні каскадерські трюки в картинах.

Микола Караченцов зіграв більше 100 ролей в кіно. Серед відомих фільмів - "Собака на сіні", "Благочестива Марта", "Ярославна, королева Франції", "Пригоди Електроніка", "Трест, який лопнув", "Білі роси", "Батальйони просять вогню", "Людина з бульвару Капуцинів", "Раз, два – горе не біда!", "Кримінальний квартет", "Світла особистість", "Дежа вю", "Пастка для самотнього чоловіка", "Чокнуті", "Петербурзькі таємниці", "Королева Марго", "Досьє детектива Дубровського".  Тривалий час Микола Караченцов виконував головну роль в рок-опері "Юнона і Авось", яка була знаковою у його акторській кар'єрі.

Микола Караченцов також  працював на телебаченні і радіо, озвучував мультфільми та кіно, зокрема, французького актора Жан-Поля Бельмондо. 

28 лютого 2005 року артист потрапив в автомобільну аварію, в результаті якої отримав важку черепно-мозкову травму.  

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1942

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e