Культурне життя  |  16.07.18  |  понеділок
 

"Абатство Даунтон" стане фільмом

На основі одного із найпопулярніших серіалів нашого часу, володаря десятка нагород, в тому числі BAFTA, "Золотий глобус" і "Еммі", створять повнометражну стрічку.

Новина про це з'явилася в Twitter серіалу. Зйомки почнуться вже цього літа в Англії. 

Виробництвом "Абатства" займається компанія Focus Features. Режисером стане Брайан Персивал, який зняв перший сезон серіалу. Персивал - успішний британський театральний і кінорежисер, володар "Еммі", в тому числі відомий і по роботі над серіалом "Північ і південь". Фактично продюсери зібрали навколо фільму ту ж команду, що створила і сам серіал - так, сценарій напише Джуліан Феллоуз, сценарист "Абатства Даунтон".

Справжньою особливістю проекту стане те, що головні ролі у фільмі зіграє весь провідний склад "Абатства Даунтон". В першу чергу свою участь підтвердили актори Мішель Докер, Меггі Сміт і Х'ю Бонневілль. А ось Лілі Джеймс, яка знімалася в серіалі з 2012-го по 2015-ий роки і грала леді Роуз Елдрідж, повідомила, що не буде зніматися у фільмі.

Серіал "Абатство Даунтон" вийшов в 2010-му році і тривав 6 сезонів, увійшовши в книгу рекордів Гінесса як "найбільш обговорюваний критиками телесеріал". Він розповідає про життя аристократичного британського сімейства Кроулі, а фоном для сімейних перипетій стає історія Великобританії зокрема і світу загалом на початку 20-го століття: крах "Титаніка", І світова війна, емансипація, технічні винаходи. З чуток, дія повнометражного фільму буде відбуватися через 10-ть років з моменту подій останньої серії.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 606

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах