Все  |  30.01.19  |  середа
 

Кривава ДТП у Харкові: призначено дебати

Київський райсуд Харкова відмовив у відводі експертів, що робили автотехнічну і додаткову експертизи.

Суд дав можливість сторонам справи підготуватися до дебатів й оголосив перерву до 6 лютого, передає радіо Свобода.

Відвести експертів Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз вже вдруге вимагав адвокат обвинуваченого Геннадія Дронова Сергій Перепелиця. Проти відводу висловилися обвинувачення і захист обвинуваченої Олени Зайцевої.

"Адвокат у своїй заяві про відвід посилався на розбіжності між висновками харків’ян і експертів Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз, зокрема щодо можливості чи неможливості визначити швидкість руху Lexus’у Зайцевої. Експерти, зі свого боку, зазначили, що їхні колеги з Дніпра не мають кваліфікації, яка дозволяє визначати швидкість по відеозапису",

- йдеться в повідомленні.

Вони також нагадали, що проводили автотехнічне дослідження, яке показало, що правила дорожнього руху порушили обидва водії.

Відтак, суддя Попрас дійшов висновку, що адвокат не надав доказів на підтвердження обставин, які викликають обґрунтований сумнів в об’єктивності та неупередженості судових експертів, і відмовив у їхньому відводі, й призначив дебати.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року в Харкові на перетині вулиці Сумської та провулку Мечникова зіткнулися Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg, після чого Lexus вилетів на тротуар, в'їхав у групу людей, що були на тротуарі в очікуванні зеленого світла світлофора. Внаслідок, на місці загинули 5 людей. Через кілька днів у лікарні, не приходячи до тями, померла ще одна постраждала.

20 жовтня Київський райсуд Харкова взяв під варту водійку Lexus 20-річну Олену Зайцеву. 9 листопада запобіжний захід обрали також Геннадію Дронову.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах