Кримські татари  |  12.04.19  |  п'ятниця
 

З Меркель і Макроном говорили про політв'язнів, - Порошенко

Глава держави також розповів про підготовку до саміту "нормандського формату".

Президент України Петро Порошенко під час зустрічей 12 квітня з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та французьким лідером Еммануелем Макроном обговорював питання звільнення військовополонених українських моряків, політичних в'язнів Кремля та порушення прав кримських татар.

Про це гарант повідомив в інтерв'ю українським телеканалам, передає "Укрінформ".

"Окремо порушувалося питання щодо 24-х українських моряків, які є військовополоненими, і над якими Росія не має жодної юрисдикції. І вони мають негайно і безумовно бути повернуті додому разом із військовим майном і разом із поверненням свободи судноплавства в Керченській протоці",

- сказав президент.

Крім того, Порошенко говорив і про тих людей, яких незаконно утримують на окупованих українських територіях, а також порушив питання захисту прав кримських татар.

"Ми чітко скоординували й ці дії. І в Берліні, і в Парижі були дані відповідні доручення. І ми рішуче починаємо підготовку до саміту "нормандського формату", де в порядок денний обов'язково буде включено й ці питання",

- додав Порошенко.

Нагадаємо, у Росії та в Криму незаконно утримують більш як 70 українських політв'язнів. Відповідно, МВС України направило до Росії близько 300 нот з вимогою звільнити політв'язнів, однак безрезультатно.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e