Кримські татари  |  14.08.19  |  середа
 

У Москві обшукали адвокатів кримських татар через справу про "злочинну організацію"

У Москві силовики провели обшук у будівлі, де знаходиться офіс проекту "Правова ініціатива", адвокати якого захищали затриманих за протест кримських татар.

"У будівлю де знаходиться офіс проекту "Правова ініціатива" та її партнерських організацій увірвалися люди з ФСБ (не представившись). За їх словами у них постанова – обшук на всю будівлю, і обшук вони проводили в сусідньому офісі, що не стосується проекту.

Незаконно вони відібрали телефони у співробітників, сфотографували їхні паспорта. Почали огляд кабінету, де знаходиться документація",

- повідомила прес-секретарка "Правової ініціативи" Ксенія Бабич.

За словами юристів, силовики також намагалися відкрити кабінет їхнього директори без наявності постанови на обшук.

Пізніше Бабич повідомила, що співробітникам повернули телефони.

Представники ФСБ стверджують, що обшук пов'язаний зі статтею 210 Кримінального кодексу Росії (організація злочинного співтовариства або участь в ньому).

Бабич додала, що документів силовики не пред'являли.

Пізніше, близько 18:30, прес-секретарка повідомила, що службовці Федеральної служби безпеки пішли з будівлі. Жодних документів вони так і не продемонстрували. Обшук проводили нібито у сусідній з адвокатами компанії аудиторів. При цьому до ще двох фірм, які розташовані на одному поверсі з "Правовою ініціативою", силовики уваги не проявили.

Про це повідомляє Укаїнська правда

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e