Все  |  13.05.19  |  понеділок
 

Кравчук дав Зеленському важливі поради

Перший президент України Леонід Кравчук озвучив свої поради майбутньому главі держави Володимиру Зеленському.

Відбулося це в інтерв'ю телеканалу "112.Украіна". Основною метою першого президента було допомогти Зеленському рухатися у правильному руслі, аби його президентство пройшло "без бізнес-партнерів і кумівства".

Політик зазначив, що найважливішим та першим пунктом у його списку пора буде цілковита зміна влади після того, як новообраний президент вступить на посаду.

"Влада повинна бути змінена вся, незалежно від того, погана вона чи хороша. Приходить новий президент і формує нову владу. Не може бути такого, що прийшов один президент, а всі, хто були, - залишилися",

- сказав Кравчук.

Окрім цього екс-президент зазначив, що за жодних обставин Зеленському не можна в оперативні терміни приймати кадрові рішення. Це має відбутися лише після глибокого і всебічного аналізу. Тільки за таких умов людину можна призначити на державну посаду. Наголосив Кравчук також і на третьому моменті.

"Я б ніколи не допустив і просив би Володимира Олександровича - він сам про це говорив, але я йому ще раз нагадую, - не мати у владі сватів, братів, кумів, бізнес-партнерів. Влада передбачає вірність народу України",

- вважає перший президент.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах